KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14545023
nr 1454 5023
Wolmer Zier
(1910-1990), Danmark
Oljemålning, Signerad, vågor. Olja på duk, 42x55, yttermått inklusive ram: 55x68 cm
Wolmer Zier, dansk målare född 1910, död 1990.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 14 mars 2022
kl 19:32:06
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr